top of page
Online
Permakultúra

Esencia

Zameriavame sa na sebapoznávanie. Učíme sa rozpoznávať princípy na základe, ktorých fungujú naše bytosti v každodenných situáciach a pomocou prejavovania svojej autenticity dovoľujeme liečivej energii pretekať skrz naše telá a mysle.

Náš zámer je vytvárať priestor pre nás aj vás, pre bytosti, ktoré rezonujú s našou tvorbou.

Vnárať sa do seba, do hĺbok daného momentu. Cez svoje telo a rozprávanie, pomocou techník ako rozjímanie, dýchanie, pohyb, prejavovanie emócií.. alebo správna reč - práca vo vzťahoch.

Naše práce zahŕňajú mužskú aj ženskú formu bytosti a prepoj medzi nimi. Práca s takýmto cítením nás napĺňa a pomocou našich projektov ju šírime ďalej.

NÁŠ TÍM

Zuzana

Už niekoľko rokov sa venujem, sebapoznávaniu a vedeniu vedomého života. Skúmam svet cez svoj prežitok a otváram mu svoje srdce. Baví ma komunikovať otvorene a pravdivo s ostatnými bytosťami - cítiť a hrať sa s energiami - na tomto základe vznikol aj môj projekt Precíť seba, ktorým sa liečim a nachádzam pomocou neho v živote rozvahu. Zdieľam rada svoje dianie aj online na mojom instagrame alebo youtube. 

Projekt Zvuky Vedomia sme vytvorili v spolupráci všetci traja a mojou úlohou je vedenie našich ceremónií a taktiež organizujem podujatia, ktorých sa zúčastňujeme.

Denis

Na cestu sebapoznávania som sa dostal skrz dýchacie techniky, 
ktoré začali hrou na hudoný nástroj zvaný Didgeridoo. Pozorovaním svojho dychu som sa doslova vydal na cestu do svojho vnútra. Venujem sa zvedomovaniu si svojho diania v činnosti aj nečinnosti a napájam sa na moment v akejkoľvek situácii. Verím že blažené stavy pri rozjímaní sme schopní plynulo preniesť do dianí takzvaného "bežného života". Spolu so Zuzkou sa venujeme vedomému vzťahu a komunikácii. Naše poznatky prenášame do spoločných projektov ako sú napr. Community Healing a Cacao and Sound Therapy. Uzrieť ma tiež môžeš v uliciach mesta keď sa venujem streetartu/buskingu. Viac o mne osobne alebo sledujte moju digitálnu verziu na youtube, instagram a  v podcaste na spotify.

20220428102946_IMG_1793_edited_edited.jpg

Sisa

Milujem priestor, v ktorom sa pohybujem. Cestu, ktorú stvoril sám život pre nás, aby sme mohli tvoriť, liečiť, dýchať a vytvárať ďalší priestor pre ďalšie možnosti.
Moja doména v našej skupine je Busking (streetart) na nástoji Hand pan. Nájsť pekne energické miesto na prejav svojich pocitov a emócií hraním hudby. Na ulici cítim inšpiráciu, slobodu, nespútanosť a nekonečný priestor s nekonečnými možnosťami. Hand pan sa ocitol v mojom priestore pred vyše 6 rokmi a od vtedy vznikajú nové nadherné spojenia pomocou tohoto nástroja.
Veľmi sa teším, keď sa naše cesty skrížia a odovzdáme si navzájom poznania nekonečného bytia a radosti z hudby.

Náš Tým
Galéria

GALÉRIA

bottom of page