top of page

Liečenie Komunitou
poradenstvo v oblasti vzťahov

Hlavný zámer našej práce, ktorý sa odráža v každom z našich projektov.

Community healing sme vytvorili na základe praxe vedomej-otvorenej komunikácii v našom vzťahu a neskôr vo vzťahoch okolo nás. Náš zámer je ponúkať toto ďalej, vytvárať priestor, v ktorom sa môžeme otvorene rozprávať a dovoliť si vysloviť svoju pravdu nahlas. Zažiť na vlastnej koži aké je liečivé komunikovať s bytosťami okolo seba v bezpečnom priestore. Vchádzať hlboko do svojho vnútra a zdielať ho s ostatnými, kde zisťujeme, že zámer našeho diania je veľmi podobný. Umožnujeme byť vypočutý a uviesť na správnu mieru nevypovedané.

20220406100333_IMG_1400.jpg
20220406100333_IMG_1400.jpg
20220406112755_IMG_1636_edited.jpg

Priestor pre otvorený liečivý rozhovor. 

Je to sila liečenia v komunite ľudí, ktorý chcú tvoriť svoje vzťahy. Zaujímavá je kombinácia s iným párom, pretože sa dorovnávajú energie mužskej a ženskej stránky. Inak vhodné pre každého.

Kedysi sme sa mnoho rozprávali v komunite okolo ohňa, neskôr ako susedia a v dnešnej dobe sa to začalo úplne vytrácať a zostali len povrchné, neotvorené prehodenia pár slov. Nevieme sa počúvať ani pravdivo odpovedať.

Na našich stretnutiach vytvárame priestor na pravdivú ovorenú konverzáciu s nami oboma, v zastúpení ženy aj muža-ženskej aj mužskej energie. Rozhodli sme sa poskytnúť takýto priestor pre liečivú komunikáciu aj pre vás.

Objednaj si termín v maily.

Dovoľme si cítiť lásku.

Posedenie s nami oboma u nás v domčeku za Pezinkom - 40€

objednávaj cez mail

bottom of page