top of page

Spoznávanie nástrojov

Máme mnoho nástrojov na výber, ktoré vieme posunúť k vám. Naše hodiny hudby predstavujú nami vytvorený priestor pre voľné skúmanie a precítenie hlboko liečivých nástrojov.

Hodiny sú bližšie vedené na napájanie sa na svoje vnútro a k otváraniu sa svojej hlbokej pravde cez tvoje telo, cez nástroj pred sebou. Pomocou nástrojov - handpan a didgeridoo sa spolu vieme jednoducho naučiť hrať. Môžeme účinne pracovať s blokmi na rôznych úrovniach, vďaka tomu, že hra na ne spočíva len v technike. 

20220406103514_IMG_1517_edited.jpg
20220406103304_IMG_1507.jpg

Pri prepojení s týmito nástrojmi sa ich vibrácie spájajú s nami a uvoľňujú tak aj našu stagnujúcu energiu - liečia nás. Vyskúšaj si s nami novú formu hrania na hudobné nástroje.  Každá hodina však bude vedená s otvoreným priestorom, a formovať sa bude podľa jedinečnej dynamiky lektora a študenta.

Súkromná hodina handpanu alebo didgeridoo u nás v domčeku za Pezinkom - 25€

objednávaj cez mail

 Spolupracujeme s nádhernými ľudmi, ktorí tieto nástroje tvoria (handpan) a vieme ti dať vyrobiť jeden práve pre teba na mieru. Pri záujme alebo hociakých otázkach nám neváhaj naísať na mail alebo do správy na instagram.

Hand Pan

20211130005814_IMG_0963.jpg

Handpan je jeden z mála nástrojov, ktorý by sme zaradili do kategórie rytmicko-melodyckých hudobných nástrojov. Pri hraní na tento nástroj vieme plne cítiť jeho vibrácie priamo na svojom tele a tak byť v priamom prepojení s liečivou energiou akú ponúka. Prevažne ho používame na sprevádzanie ľudí na ich vnútornej ceste pri rôznych formách terapie a meditáciach. Áno jeho tvar ti môže pripomínať UFO a možno je to forma kolektívnej manifestácie a pristálo v tejto podobe.

Didgeridoo

20220406122538_IMG_1735.jpg

Didgeridoo je jeden z najstaršich nástrojov na planéte a pozýva nás sa prepojiť s naším dychom. Všetci si uvedomujeme aký dôležitý je pre náš život práve samotný dych. Pomocou techniky cyklické dýchanie vieme silné vibrácie tohoto nástroja udržovať tak dlho, ako potrebujeme, bez prerušenia. Tento nástroj prepúšťa liečivé basové frekvencie, ktoré dokážeme cítiť na vlastnom tele a tým vykonávať masáž vibráciami zvuku. Naši priatelia z pôvodnej Austrálie majú tento nástroj za posvätný. 

bottom of page